Teadlikkuse mentor

RAIVO JUHANSON

Koolitused/ Kursused / webinarid/ 1:1 nõustamine 

Aitan sul teadlikuks saada oma sisemisest potentsiaalist ja väest, et luua endale erakordselt inspireeriv ning rõõmurohke elu.

Olen Raivo Juhanson –  ettevõtja, teadlikkuse mentor ja Uue ajastu ettevõtluse koolitaja. Olen tegutsenud ettevõtluses erinevates valdkondades, sealhulgas hulgikaubanduses ja kinnisvara sektoris. Lisaks olen olnud ka meditatsiooni- ja joogaõpetaja ning enesearengu nõustaja.

Usun, et sisemine rahu ja tasakaal on äärmiselt olulised elus edukaks toimetulekuks ja rahuloluks. Seetõttu olen korraldanud erinevaid teadlikkuse sündmuseid ning aidanud inimestel õppida väestavaid tehnikaid, et saavutada sisemine tasakaal ja rahu.

Viimased 15 aastat olen aga keskendunud rohkem enesearengule ja iseenda paremale mõistmisele. Olen omandanud sügavaid kogemusi, taipamisi ja teadmisi ning tänasel päeval on minu sügavamaks sooviks neid jagada. Teen seda avalike kogemuskoolituste, ettevõtjate nõustamise ning klientide juhendamise kaudu, aidates neil leida oma sisemine vägi ja inspiratsioon ning julgustades unistama suurelt.

Minu visioon on, et 100 000 inimest saavad teadlikuks oma sisemisest väest, et luua endale erakordselt inspireeriv ning maagiline elu.

Loodan, et saan olla abiks ka sulle oma isikliku arengu teel ning aidata sul leida kergus ja rõõm oma igapäevaelus.

TASUTA 3-PÄEVANE
VÄLJAKUTSE MEESTELE "MEES 2.0 VASTUTAN OMA ELU EEST"

Avasta 3 olulist sammu, kuidas leida endas julgus elada ja tegutseda oma tõeliste eesmärkide suunas, tagades samal ajal rahalise stabiilsuse.

Kutse Ettevõtlikule Mehele!

Kui oled mees, kellel on oma ettevõte või juhtiv positsioon ning sul on vähemalt 1-2 alluvat, ning tunned end elus rahulolematuna, usaldamatuna, ärevana või oled kergesti ärrituv, siis otsin just sind!
Olen huvitatud kohtumisest sinuga, et korraldada lühike, 30-minutiline vestlus veebipõhiselt. Minu eesmärk on esitada sulle mõned küsimused ning anda sulle juhiseid, kuidas tõsta oma enesetunnetust juhina.
 
Veebikohtumised on tasuta ning toimuvad kogu septembrikuu jooksul kokkulepitud aegadel

personaalne nõustamine

Sa ei pea oma elu kannatades elama, vaid sul on alati võimalus valida uus ja kergem tee. See saab alguse sinu otsusest. Tuleme koos sellele otsusele lähemale ja aitan sul jõuda sinu soovitud muutusteni.

Kontakt: info@raivojuhanson.ee

© 2022 Kõik õigused kaitstud / Raivo Juhanson