FOOKUS

Uus aasta kogub tuure. Tahe luua uut ja midagi ära muuta, kogeda elu teisiti, kui varem, on õhus. Sa tahad minna, aga ei tea kuhu. Mis on see, kus on suurem vabadus?

Väike meeldetuletus: pane tähele, kui sa oled otsustanud midagi endas liikuma panna ja ära muuta, siis suure tõenäosusega aktiveerib see sinu alateadlikud programmid ehk Varju. Vari teeb kõik selleks, et säilitada turvaline vana. Seega võib ette tulla hetki, kus tundub, et muutus on mõttetu ja praegu on ka kõik hästi. Või hoopiski ühtäkki segadus ja fookus hägustub.

Ülimalt oluline on meeles pidada seda, mida oled otsustanud ja minna läbi nendest Varju loodud piirangutest. Esimesed kihid on kõige raskemad. Sealt on lihtne minna tagasi ja valida vana. Kui väga sa tegelikult soovid muutust või luua uut? Kui tugevalt sa endas selle ära oled valinud? Kui vaja, vali korduvalt ja tee kõik selleks, et soovitu oma ellu luua. Ära anna alla.

Fookus paika ja tegudele. Julge tegutseda ja astuda esimene samm. Hirm asub tulevikus, sina lood oma elu olevikus. Ja iga hetk fokusseeri uuesti ning uuesti, kui tundub, et läheb häguseks. Sa tead, mida sa tahad ning sul on kogu võimekus seda luua. Kuhu oma energia taha paned, see toimib. Pea seda meeles!