JAH


Alles siis, kui ütlen JAH, saab ilmuda see, mille ilmumist ma vältinud, ent tahtnud olen.


Ma näen suurt pilti. See on suur. Ja sees ütleb mingi osa minust “Kust sa tead, et see nii on? Kust sa tead, et just nii läheb? Mis siis, kui sa ei koge seda? Mis siis, kui see on sinu meelepete?”


Jah, me ei kogegi asju alati just täpselt nii nagu me neist unistanud või ettekujutanud oleme. Aga, me kogeme neid.


Ja mu sõnum täna on see, et kõik need korrad, kui meie suured pildid ei ole täitunud, on jäänud kinni selle taha, et me pole uskunud selle võimalikkusesse ega öelnud JAH.


Meil tuleb kõigepealt öelda JAH sellele, mida soovime kogeda. Seni, kuni hoiame uksi kinni, ei saa mitte miski meie ruumi sisse tulla, sest me pole andnud selleks luba. Võimalused koputavad uksele nagu külalised ja meie valida on, kas võtame need vastu või ei.


Mina näen, mida ma soovin kogeda, aga see on totaalselt erinev sellest, mida siiani kogenud olen. See on praegusega võrreldes piiritu. Küsimus on, kas ma luban endal sellest piirist välja astuda. Kas ma luban endal liikuda?


Kõik need korrad lapsena, kui sa midagi nii väga tahtsid, aga teadsid, et ei saa, sest .. Ema ei lubaks, isa ei lubaks, võimalusi poleks jne. Teadvusta, et täna, siin, ei ole vanemad need, kes sinu elu üle otsustavad. Täna oled sina ise enda elu teejuht ja Looja. Võta see vastu.


Seega, kui sa tead, mida sa tahad, siis vali. Ja ma tean, seda on vahel raske ära tunda, aga kui see korduvalt ja korduvalt satub su välja, siis kaua sa veel lükkad edasi nende lõputute lugudega enda peas, mis räägivad ühte ja sama asja.


Vahel läbi värina ja hirmu tehtud samm on kõige suurem ja kõige julgem samm üldse, kui see on selle suunas, mis hoolimata kõikidest arvamustest, hinnangutest ja lugudest oma erinevusega on täielikult su maitse ning sisemine soov.


Sa tegelikult tahad seda. Sa tead, et sa tahad, aga sa ei julge.


Kui palju on neid asju, mida tegelikult sisemuses tahaks, aga ei julge. Ei julge, sest on teiste hinnangud. Ei julge, sest teised ei tee nii. Ei julge, sest lihtsalt kardan. Ei julge, sest kardan midagi kaotada. Ei julge, sest kardan lolliks jääda jne. Neid variante on palju.
Aga see sisemine säde, mis sind tõmbab sinna, mida sa endale kogu aeg keelanud oled. See, mida piilud, aga ikka veel ei vali. See, mis korduvalt tuleb tagasi ja sa katsud varbaga seda vett ning piilud ühe silmaga, kuulad ühe kõrvaga .. hoiad seda enda lähedal. Vali see.


Jah, samal ajal on segatud tunded. Ühelt poolt elevus ja uudishimu, miski süttib su sees, ent teisalt on hirm ja hunnik lugusid. Sina seisad seal vahel. Vali, mida sa kogeda tahad ning ütle sellele JAH!


AVAN OMA VÕIMALUSTELE UKSED JUBA TÄNA!


Ma ei pea nägema, kuidas kõik lõpeb. Ma olen ise enda heaolu ja õnne allikas. Valin ja usaldan.