JULGUS RISKIDA

Vahel jooksutab valikute tegemine meid omadega rappa. Teadmatus valimise ees on tegelikult suutmatus otsustada ja veelgi enam – hirm ebaõnnestumise ees.

Mis siis juhtub, kui sa ebaõnnestud? Seal on mitmeid põhjuseid. Sa kardad kogeda kõiki neid emotsioone, mis ebaõnnestumisega kaasneda võivad. Pettumus, ahastus, suutmatus endale andestada, häbi, hirm rumalaks jääda ja palju muud, millega kaasneks enesesüüdistamine. Lisaks kogu kupatuse mittevastuvõtmine.

Üks suur ebaõnnestumine võib tunduda totaalse läbikukkumisena sellisel viisil, et tahaks ära kaduda, AGA tegelikult on see lihtsalt üks KAOS ja võitlus kaosega tekitab alati vastandumise, millest tekib pinge.

Ent, kaose tegelik olemus on kütus liikumaks uude uute võimaluste juurde. See toob pinnale need kohad endas, mis ei kanna. Seega, kaos on suurepärane tööriist enese tundma õppimiseks ja kasvamiseks.

See saab algus selles, kas sa JULGUS RISKIDA.

Kui palju sa mängid turvatsoonis suhteliselt turvalist mängu? KAS SA JULGED HÜPATA TÄIELIKULT TEADMATUSSE?

Kas sa julged teha kastist välja valikuid? Valikuid, mille puhul sa tead, mis sind tõmbab, aga see teadmine tekitab sinus kõige suuremat hirmu läbikukkumise ees.

Sinu enesekindlus võimendub ja sul on täielik kontroll oma hirmude üle kui sa enam ei karda neid, vaid võtad vastu ja kasutad kütusena oma sisemise vabaduse ja suurepärasema elu loomiseks.

Seega, kas oled valmis riskima ja valima neid kõige hirmutavamaid ning samas kõige kütkestavamaid võimalusi, et luua endale erakordselt äge elu?

SINU EDU SEISNEB SU JULGUSES RISKIDA. Julguses teha julgemaid valikuid, otsuseid. Sinu põlevas soovis ikka ja jälle teha neid samme ning minna kõige selle suunas, mida sa arvad, et sa kardad, ent kus tegelikult peitub su avardumise VÄGI.

Kui tunned, et oled valmis rohkem riskima või oma riskialti olemusega kontakti looma, siis on sul võimalus tulla kogemuskoolitusele “Enesekindluse Võti”.

Täpsem info siin:
https://raivojuhanson.ee/enesekindlus/