JULGUS RISKIDA

Vahel jooksutab valikute tegemine meid omadega rappa. Teadmatus valimise ees on tegelikult suutmatus otsustada ja veelgi enam – hirm ebaõnnestumise ees.

Mis siis juhtub, kui ma ebaõnnestun? Seal on mitmeid põhjuseid. Mina märkasin, et kardan kogeda kõiki neid emotsioone, mis ebaõnnestumisega kaasneda võivad. Pettumus, ahastus, suutmatus endale andestada, hirm rumalaks jääda ja palju muud, millega kaasneks enesesüüdistamine. Lisaks kogu kupatuse mittevastuvõtmine.

Üks suur ebaõnnestumine võib tunduda totaalse läbikukkumisena sellisel viisil, et tahaks ära kaduda, AGA tegelikult on see lihtsalt üks KAOS ja võitlus kaosega tekitab alati vastandumise, millest tekib pinge.

Ent, kaose tegelik olemus on kütus liikumaks uude tasandisse.

Kaos on jumalik kord ja perfektsus. See toob pinnale need kohad endas, mis ei kanna. Kaos võimendab kõike, mis juba olemas on, et seda näha, vastu võtta ja vabastada. Seega, kaos on suurepärane tööriist enese tundma õppimiseks ja kasvamiseks.

Selle Maagia loomist takistab aga JULGUS RISKIDA.

Kui palju sa mängid turvatsoonis suhteliselt turvalist mängu? KAS SA JULGED HÜPATA TÄIELIKULT KAOSE KEERISESSE?

Kas sa julged teha kastist välja valikuid? Valikuid, mille puhul sa tead, mis sind tõmbab, aga see teadmine tekitab sinus kõige suuremat hirmu läbikukkumise ees.

Selle hirmu taga on hirm haiget saada. Valu kogeda. Kui palju me jookseme valu eest ära, eirates oma sisemist kutset ning mängides mugavustsooni mängu?

Mis siis, kui OTSUSTAKS leida endas ülesse Sõdalase, kes on valmis valule vastu minema, selles olema, kõike kogema, sest läbi kaosesse alistumise ja kaose vastuvõtmise sünnib Maagia.

Maagia, kus julgus hakkab kasvama. Kus enesekindlus võimendub ja sul on täielik kontroll oma hirmude üle, sest sa enam ei karda neid, vaid võtad vastu ja kasutad kütusena oma sisemise vabaduse ja suurepärasema elu loomiseks.

Seega, kas oled valmis riskima ja valima neid kõige hirmutavamaid ning samas kõige kütkestavamaid võimalusi ning kogema täielikult kogu emotsioonide spektrit, mida osa sinust kardab, et luua kasvavalt avanevat Maagiat enese sees?

SINU EDU SEISNEB SU JULGUSES RISKIDA. Julguses teha julgemaid valikuid, otsuseid. Sinu põlevas soovis ikka ja jälle teha neid samme ning minna kõige selle suunas, mida sa arvad, et sa kardad, ent kus tegelikult peitub su avardumise VÄGI.

Kui tunned, et oled valmis rohkem riskima või oma riskialti olemusega kontakti looma, siis oled teretulnud 9. novembril toimuvale kogemuskoolitusele “Enesekindluse Võti”.