SA OLED SIIN SELLEKS, ET LUUA

Elas kord üks väikene laps. Täis põnevust, seiklusi, entusiasmi, mänglevust ja uudishimu. Elukirge. Ja ta tahtis seda teistega jagada. Emaga, isaga, sõpradega, õdede ja vendadega, aga oli hetki, kus ema oli liigselt oma murede alla mattunud ja isa oli tihti kodust ära. Polnud kedagi, kes seda vastu võtaks. Ta rääkis emaga, aga ema ei kuulanud. Ta rääkis isaga, aga isal polnud aega ning õed-vennad ei teinud välja.


Pikapeale see laps lasi oma pea norgu. Ta püüdis, ta tahtis, tegi elevusega, aga nägi, kuidas tema looming ei läinud kellelegi korda.
Tema tahtele öeldi ei, tema vajadusi eirati, tema soovid lasti kõrvust mööda, tema jagamisi ei kuulatud, tema saavutusi ei tunnustatud. Teda ei märgatud.


Seega ta otsustas teha vaikselt, omaette, iseendale. Nii ta kirjutas, joonistas, maalis sahtlisse, pildistas iseendale, laulis omaette kuskil, kus keegi ei kuule, tantsis üksinda kodus. Väljendas end mõtetes. Lõpetas küsimise ning hoidis kogu oma loomingu endale. Tal ei olnud kohta, kus seda jagada, sest seda ei võetud vastu ja sisimas tekkis tunne, et siin maailmas ei ole tema ja ta loomingu jaoks kohta. Sellest sai harjumus.
Ta sulges end oma väikesesse kasti.


Aga Looja olemus tema sees, tema piiritu vägi ja energia, ei mahu ära ühe kasti raamidesse. See vägi on siin, et luua. See vägi on siin, et läbi loomise kogeda ja loomingut elada. See vägi on siin, et end väljendada. Seda ei saa panna kasti ja vaigistada. See pole tulnud selleks, et vaikida. See on tulnud, et elada piiritult kogu oma täispotensiaalis elu selles kehastuses.


Ta tahab välja. Ta tahab vabaks. Ta tahab voolata. Iseenda elusama ELU kogemise nimel. Ta on seda väärt!


Ta on tulnud siia selleks, et ELADA!


Kogu Looja looming elab minus ja sinus ning see kehastus on ainus koht, kus me saame seda kasutada, väljendada, kogeda nii nagu ei kusagil mujal! Ja meis on indikaatorid, mis näitavad suunda. See on meie sisemine kutse.


Mina lähen selle järgi. Luban endal voolata! Luban kogu loomingul läbi minu sündida, kasvada, areneda, ilmneda, nähtavaks saada!
Ma valin elada piiritult! Ja kogeda võimalikkuseid, mida mõistus isegi ette ei suuda kujutada, sest … KÕIK ON VÕIMALIK siin maailmas. Selle kogemiseks tuleb endale anda luba kõike kogeda ning vastu võtta.


Kui tunned sisemist kutset, siis VALI! Käi oma unikaalset teed. Saa oma unikaalne kogemus sel teel. Julge erineda. Erinevus rikastab, kasvatab, arendab ja avardab! Sinu erinevus on sinu unikaalsus!


Ole valmis minema läbi nendest piiravatest programmidest, mis püüavad sind veenda, et pole võimalik. ON. Sinu elu on sinu valik! Sina oled Looja selles kehas ja OTSUSTAD!