ÜHENDUS

Ühendus on see, mis loob enamat.
Ühendus iseendaga ja kõikide oma osadega ning seejärel ühendus väljaspool mind.

Ülimalt lihtne on anda hinnanguid, eeldada ning luua sellega barjääre enda ja välismaailma vahele, ent tulla keskmesse kohale, oma puhtas eheduses ning avada süda, on väljakutse.

Avades südame toimub ühendumine. Koht, kus hinnangud kaovad ja ilmub mõistmine, sest ma luban kõigel olla. Näen ennast ja näen teisi läbi südame. Koht, kus ühes minu südamega avanevad ka teised. Selles ühenduses ilmub selgus ja lahendused. Selles ühenduses saavad nähtavaks teised võimalused. See on vabadus, kus pingest tingitud piirangud kaovad. Selles ühenduses on kõik võimalik.

Enne aga tuleb läbi teha see kõige pikem teekond. TEEKOND PEAST SÜDAMESSE.

Ma valin igal juhul ühenduse. Olen avatud, võtan vastu ja voolan.

Vahel tundub raske hoida oma südant avatuna, kuna ülimalt lihtne on minna kaitsesse, süüdistada teisi ning näha vigu endast väljaspool.

Fakt on aga see, et kaitses ei ole lahendusi. Lahendused ilmuvad ühenduses, avatuses, usalduses, haavatavuses, mõistmises, hoidmises, olemises. Isegi siis, kui on raske mõista, siis hoian end avatuna. Kuulan. Olen see lubamise ruum. Ei pea mõistma, aga ka mitte võitlema. Oluline on olla kohal.

Küsimused, taotlused ja otsus on need, mis aitavad hoida neutraalsuses. Jaatamises, mis ütleb:“Praegu ma ei mõista, aga hoian end avatuna, sest ma tean, et selgus saab ilmuda”, “Ma jaatan sind”. Igal juhul jaatan, SEE ON MU VALIK.

Kui me paneme tingimused inimese jaatamisele, kasutades klauslit “siis kui sa teed/oled nii .. saan ma sind vastu võtta”, siis on sul käes ainult pool tõde või pool vale. Tõde saab ilmuda siis, kui pannakse kõik pooled kokku ja luuakse tervik.

Ja mõnikord seda ei suudagi. Vahel tuleb käia läbi need Ameerika mäed, et jõuda kohale südamesse. Kõik sel teel on õige. Teekond on alati õige.

Mulle meeldib see mõte, et KÕIK ON ALATI ÕIGE OLNUD. Ma näen seda. Ma tean seda. Ma poleks täna siin sellena, kes olen, kui ma teeksin valeks oma teekonda ja kõiki kaaslasi sel teel. Ma olen kasvanud selle jooksul ja läbi selle ning koos sellega.

Sisetunne on see, mis juhatab ja ütleb, mis on järgmine samm. Luban endal ja teistel olla kõik see, mis parasjagu läbi voolata tahab.

Vahel me oleme kõrvetav kui tuli ja tunneme sellest tulenevalt süüd. Ent unustame ära, et tule omadus on ka puhastus. See lihtsalt ei põleta ega hävita, vaid toob kohale, puhastab ja loob teed uuele. Kõik, mis on, on siin, et luua. Mina olen siin, et luua.

Olen Looja siin kehas.

OLEN ÜHENDUS.