RAIVO JUHANSON

ETTEVÕTLUS

Mulle meeldib ette võtta ja ära teha. Eriti inspireerib suurte asjade loomine ja lõpuni viimine. Olen hingelt ettevõtja. Olen seda alati olnud, isegi siis kui vahepeal hoopis teises suunas liikunud. Kõik kogemused on olnud ülimalt vajalikud, et lõpuks sügavate sisemiste taipamisteni jõuda.

Tunnistan, et olen varasemalt elanud väga sügavas puudusteadvuses. Isegi kui suutsin luua ettevõtlusega kuuekohalisi kasuminumbreid, siis sisemiselt olin täiesti rahulolematu ning ei osanud seda kõike vastu võtta ja nautida. Tugev hirm ilma jääda, ahnus või puudusetunne ning pidev punnitamine suurema tulu järele pimestas elamast praeguses hetkes. Kõige suurem hirm oli raha kulutada enda heaoluks, sest alateadlik programm rääkis, et on vaja kokku hoida. Kogusin raha mustadeks päevadeks ja lõpuks kogesin neid. Sinna kuhu oma energia suunan, seda oma ellu kutsun. Pidevad kõhklused ja kahtlused iseenda suhtes muutsid loomise nüristavaks tööks, mida tegelikult teha ei tahtnud ja samas ei julgenud seda endale tunnistada, et midagi muud valida. Elasin ellujäämise režiimil, teadmata, mida tegelikult elult tahan ja kuhu soovin liikuda.

Mingi hetk märkasin, et teen ka raha valeks. Sisemine uskumus ütles, et raha on räpane ja seda omavad ainult need, kes manipuleerivad teistega ning kasutavad ära. Andsin enda sees kritiseerivaid hinnanguid inimeste kohta, kes olid elus saavutanud materiaalse rikkuse ja jõudnud heale järjele. Elasin ohvrirollis ja süüdistasin ennast saamatuses ning oskamatuses sellest olukorrast välja astuda. Olin vahepeal isegi uhke, et suutsin ilma rahata hakkama saada, sisemiselt tegelikult teadsin, et valetan endale.

Need viimased 15 aastat enesearengu teel on olnud võimas muutuste jada. Siin on olnud kõike, nii valusaid kukkumisi kui ka kergeid eufoorilisi tõuse. Täielik mindseti muutus ja restart. Tulid nähtavaks sügavad alateadlikud uskumused ja vaesuse programmid, mida olen päranduseks saanud esivanematelt ning ühiskonnalt. Elanud uskumustes, mida kandsid varasemad põlvkonnad sadu aastaid tagasi ja need enda omaks teinud. Lahustanud ja lahti ühendanud oma sisemisi varjukihte, mis on võtnud ära minu väe loomast endale erakordselt ägedat elu. Kõik on nüüd nähtavaks tulnud ja olen oma eheduse, aususe ning terava pilguga muutunud iseenda energeetiliseks meistriks. 

Mulle meeldib ettevõtlus ja täiega naudin mängida rahamängu, mis sütitab kirega elama. Raha on vahetusenergia vorm, millega saan elus oma vajadusi, soove ja unistusi realiseerida. Raha on loodud kasutamiseks, mitte mustadeks päevadeks hoidmiseks. Elu mõte on tunda rahast rõõmu. Mind inspireerib kõrgema tasandi toodete loomine ja uue võimalikkuse näitamine. Naudin numbreid ja sellega kaasnevat müstikat ning maagiat. Valin luua meeliülendavaid kogemusi, mis aktiveerib inimesi kohtuma oma tõelise potentsiaali ja väega. 

Kui sa tunned, et see sind kõnetab ja soovid üheskoos midagi ägedat siia maailma luua, siis anna endast märku ning kirjuta mulle. Aitan sul ettevõtluse viia täiesti uuele tasemele, kus puuduvad piirangud ja normid. Näitan oma terava pilguga ära alateadlikud programmid ja haagid, mis segab sul luua erakordselt edukat ettevõtet. Aitan sul liikuda suurema vabaduse, rõõmu ja kerguse suunas. Endasse investeerimine on ainuke, mis kunagi ei kao ja mida ei saa keegi kunagi ära võtta. 

Kui soovid maailma paremaks kohaks muuta, siis küsi endalt – kas on seda parem teha elades puuduseteadvuses ja vaesuses või siis küllusteadvuses ning rahalises rikkuses?

Rikkus on vaba valik ja muutus algab esimesest sammust…

Jaga seda postitust

Facebook
LinkedIn

Oled valmis muutma oma elu rõõmurohkeks ja edukaks?