👑 MARRAKECH -
LUKSUSE RETRIIT PAARIDELE
5.12 - 11.12.2022

Muinasjutuline Marrakech oma eksootilisuse ja luksusega on meid ootamas, kus hommikumaa kultuur kohtub õhtumaa maagiaga. Avatud süda ja soe naeratus teed näitamas araabia tohutusse luksusesse ja erksate värvide maailma, kus küllust jagub igale maitsele ja siin on igaühe jaoks midagi. Salapära ja müstika on need märksõnad, mis luksuse kultuuri iseloomustavad ja kutsuvad avastama oma mitmekesisusega uusi paiku.

Millal?

5-11.12. 2022

Kus?

Kellega?

See on loodud Sulle koos kaaslasega, kes sa tunned seda sisemist tõmmet.

Millal sa viimati nautisid koos oma armsa elukaaslasega luksust? Millal päriselt lubasid sisemisel kirel möllata ja eluvärvidel sensuaalselt tantsida? Kas oled valmis vastu võtma elu poolt pakutud kingituse, et aktiveerida luksuse ja tuua see oma suhtesse?

See on loodud Sulle koos kaaslasega, kes sa tunned seda sisemist tõmmet.

Seekord saavad meiega kaasa tulla 3 ägedat paari.

Kogu programm jääb salapäraseks ja seda saavad kogeda ja avastada vaid osalejad kohapeal. 
Küll aga kannab kogu retriit märksõnu:
ilu, luksus, üllatuslikkus, värvid, naudingud, mitmekülgsus ja maagilisus.

Kirjuta osalemise ja lisainfo soovist siia või info@eduimpeerium.ee

Teised Kristeli ja Raivo retriitidest:

5/5
"Saime lõõgastust, rahulolu, uusi sõpru, ilusaid hetki, mõnusat olemist. Mind üllatasid helikausside rännak, see oli sügav ja ilus
Ants ja Kadri
5/5
Retriit andis rohkem kui oodata oskasin - mitmed pusletükid klõpsusid kenasti paika ja sain oma erinevad kehad kenasti ühele teljele koostööd tegema. Üllatavalt palju sain tuge laagri kaaslaste tagasisidest, eriti viimasel päeval ja veel tagasisõidul. Kogesin mitmeid enda jaoks märgilisi tähendusi ja taipamisi, mida kannan kaasas siiamaani.
Mairolt Kakko

KIRJUTA ROHKEMA INFO SAAMISEKS:

© 2022 Raivo Juhanson