fbpx

Äriline kasv ja isiklik areng inspireerivas ning toetavas mentorlusprogrammis 6-kuu jooksul.

Piisav ja mõnus tempo, et saad oma mindseti ja tegevused reguleerida selliseks, et edu saavutamine, koos samasuguste ägedate inimestega, nagu sina, on puhas rõõm.

*******

On see sulle tuttav?

Sa tegutsed ja pingutad, kuid tulemused ei ole veel need, mida päriselt tahad – see on hea koht mitte alla anda, sest võidud tulevad kannatlikkuse ja pühendumisega ning kõik sinu pingutused viivad sind lähemale oma eesmärkide saavutamisele.

****

Sa suudad hoida järjepidevust ja tugevat motivatsiooni – kuid on hetki kui sa vajad ise suuremat selgust, toetust ja nõustamist. Keskkond on tugevam kui sinu tahe. Üheskoos on lihtsam teha elus muutuseid, et jõuda päris tulemusteni.

****

Mentorlusprogramm “Ettevõtlik Mees 2.0” 6-kuuline muutus on loodud just selleks, et aidata sul viia oma ettevõtte edu ja isikliku elu tasakaal uuele tasemele.

PROGRAMMI EESMÄRK:

Peamine eesmärk on aidata sul leida selgus ja saavutada soovitud tulemused nii äris kui isiklikus elus nii, et mõlemad toetaksid üksteist.

Kuidas tundub, kui sa leiad siit uusi võimalusi avada oma sisemine potentsiaal ja saavutada finantsiline edu, säilitades samas rahulolu oma isiklikus elus ja suhetes.

************

See 6-kuuline mentorlusprogramm on sulle, kui sa soovid:
–  saada juhendust, et oma ellu selgust ja kergust luua;
–  teadlikku nõu, mis suunas ja milliste sammudega elus edasi liikuda;
–  kasvatada järjest suuremat julgust ja enesekindlust;
olla osa toetavast grupist, kus on teised, kes on sinuga sarnasel teekonnal, motiveerivad ja toetavad tegema julgemaid samme;
–  viia ellu olulist visiooni ja luua midagi suuremat;
–  kohtuda ja tutvuda teiste sarnase maailmavaatega meestega ning liikuda jõudsalt edasi ühisel toetusel.

************

Mastermind algab 11.01.2024 ja kestab kuni 10.07.2024.
 

Mis selle 6-kuu jooksul toimub:

1. Korraldame 2 päriselu kohtumist.
Kokkusaamine toimub programmi alguses ja lõpus.

2. Kord kuus toimub virtuaalne otsekohtumine ZOOM-i vahendusel, mille peamine eesmärk on luua konkreetseid muutuseid, mida soovid oma ellu tuua.

3. Toetusgrupp.
Lisaks suurele grupile saad endale 3 liikmelise toetusgrupi, kellest saavad sinu vastutuspartnerid. Kohtute üks kord kuus omavahel, et üksteist toetada (võimalus ise valida, kas füüsiline kohtumine või virtuaalne).

4. Tugi sulle, et sa saaksid luua 6- kuu jooksul vähemalt ühe tulemuse, mida soovid selle aja jooksul ära teha.

Mentorlusprogrammi täpsemad teemad ja külalisesinejad sõltuvad väga palju sellest, kes on grupi liikmed ja mida päriselt vaja on!

6-kuuline Mastermind

HIND:
7700 EUR

Osamaksete võimalusega!

TULE KINDLUSTUNDEGA!

Kui sa oled 6 kuu jooksul ise aktiivselt panustanud ning pühendanud oma eesmärgi saavutamise suunas ja ei ole topelt oma makstud osalustasu tagasi teeninud, on sul õigus küsida raha tagasi või saad tasuta nõustamist, kuni tulemuseni jõuad.

SOOVITUSED JA TAGASISIDE RAIVO KLIENTIDELT​

Sul on küsimus?

Sa ei leidnud siit oma küsimusele vastust?
Kirjuta mulle e-mail  info@raivojuhanson.ee ja ma võtan sinuga ühendust. 

Meistriklassi mentor: Raivo Juhanson

Raivo on 52-aastane ettevõtja, teadlikkuse mentor ja Uue ajastu ettevõtluse koolitaja, kellel on mitmekülgne kogemus erinevates ärivaldkondades, sealhulgas kinnisvara sektoris. Ta on olnud ka meditatsiooni- ja joogaõpetaja ning enesearengu nõustaja. 

Raivo suurimaks kireks on inimestel aidata avastada oma sisemine potentsiaal ja vägi, et luua endale erakordselt inspireeriv ning rõõmurohke elu. Tema eriline keskendumine ja tähelepanu on suunatud meeste teadlikkuse tõstmisele ning ta on korraldanud mitmeid sündmusi, kursuseid ja koolitusi, kus on osalenud kokku üle 1500 inimese. 

Kõik õigused kaitstud 2024 raivojuhanson.ee

×