fbpx

3 PÄEVA

LIVE VIDEOSID

OHTRALT

uusi taipamisi

SAMM

järgmisele tasemele

MEES 2.0 VASTUTAN OMA ELU EEST


Avasta 3 olulist sammu, kuidas leida endas julgus elada ja tegutseda oma tõeliste eesmärkide suunas, tagades samal ajal rahalise stabiilsuse.

Kas sa tahad elada julgemalt ja leida tee tõelise VABADUSENI?

Kas sa tunned, et töö neelab suurema osa sinu elust, aga sa ei saa aega maha võtta, sest raha teenimine on vajalik? Kõike on justkui liiga palju ja tasakaal töö ning isikliku aja vahel on olematu?

Oled oodatud “MEES 2.0 – VASTUTAN OMA ELU EEST” tasuta väljakutsesse, kus aitame sul tuua oma ellu vajaliku pöörde, et saaksid oma elu elada julgelt ilma kahetusteta ja ärevuseta tuleviku ees.

Selles väljakutses aitame sul märgata, mida sa oma elult tõeliselt tahad ja kuidas seda soovitud elu elama hakata ilma, et see kahjustaks sinu sissetulekuid ega eraelu.

MEES 2.0 väljakutse aitab sul leida tasakaalu ning tuua sinu ellu kauaoodatud rõõmu ja rahu. Sul on aeg unustada ärevus ja hirm läbipõlemise ees – see väljakutse on loodud selleks, et sind toetada ja näidata, et raha teenimine ja töö ning eraelu tasakaalu leidmine ei pea olema nii stressirikas.

MEES 2.0 väljakutse jooksul:

MEES 2.0 on sinu teejuht

…..et saada väekaks MEHEKS, ISAKS ja ETTEVÕTJAKS, kes sa oled alati tahtnud olla. Ära jää enam oma murede ja hirmude lõksu – liitu tasuta väljakutsega ja avasta, mida tähendab elada julgelt ja ehedalt.

Vajad toetust ja mõistmist? Sul on küsimusi rohkem kui vastuseid? Siis on see väljakutse just sinu jaoks.

VÄLJAKUTSE KAVA

Julgus seisneb võimes astuda teadmatusse ja säilitada kindel usk enda võimetesse.

Elus ei ole segadus, mida selgus ei saaks hajutada. Leia oma tee ja kõnni sellel kindlalt.

Otsustamist minna lõpuni välja. Lubaduse pidamist, nii iseendale kui teistele. Pühendumine on parema elu loomine. Parimate võimalike lahenduste valimist, mis aitavad sul soovitud tulemusteni jõuda.

REGISTREERIMINE MEES 2.0
väljakutsele on lõppenud.

VÄLJAKUTSE MENTOR

Raivo Juhanson on 52-aastane ettevõtja, teadlikkuse mentor ja Uue ajastu ettevõtluse koolitaja, kellel on mitmekülgne kogemus erinevates ärivaldkondades, sealhulgas kinnisvara sektoris. Ta on olnud ka meditatsiooni- ja joogaõpetaja ning enesearengu nõustaja. Raivo suurimaks kireks on inimestel aidata avastada oma sisemine potentsiaal ja vägi, et luua endale erakordselt inspireeriv ning rõõmurohke elu. Tema eriline keskendumine ja tähelepanu on suunatud meeste teadlikkuse tõstmisele ning ta on korraldanud mitmeid sündmusi, kursuseid ja koolitusi, kus on osalenud kokku üle 1500 inimese.

×