fbpx

TÖÖTOAD

JULGUS / SELGUS / PÜHENDUMUS

<< RAIVO JUHANSON

VALLO ARUMÄE >>

VIP TÖÖTUBA

KUIDAS LUUA STABIILSED SISSETULEKUD?

MEES 2.0 VASTUTAN OMA ELU EEST


Avasta 3 olulist sammu, kuidas leida endas julgus elada ja tegutseda oma tõeliste eesmärkide suunas, tagades samal ajal rahalise stabiilsuse.

Kas sa tahad elada julgemalt ja leida tee tõelise VABADUSENI?

Kas sa tunned, et töö neelab suurema osa sinu elust, aga sa ei saa aega maha võtta, sest raha teenimine on vajalik? Kõike on justkui liiga palju ja tasakaal töö ning isikliku aja vahel on olematu?

Oled oodatud “MEES 2.0 – VASTUTAN OMA ELU EEST” tasuta väljakutsesse, kus aitame sul tuua oma ellu vajaliku pöörde, et saaksid oma elu elada julgelt ilma kahetusteta ja ärevuseta tuleviku ees.

Selles väljakutses aitame sul märgata, mida sa oma elult tõeliselt tahad ja kuidas seda soovitud elu elama hakata ilma, et see kahjustaks sinu sissetulekuid ega eraelu.

MEES 2.0 väljakutse aitab sul leida tasakaalu ning tuua sinu ellu kauaoodatud rõõmu ja rahu. Sul on aeg unustada ärevus ja hirm läbipõlemise ees – see väljakutse on loodud selleks, et sind toetada ja näidata, et raha teenimine ja töö ning eraelu tasakaalu leidmine ei pea olema nii stressirikas.

MEES 2.0 väljakutse jooksul:

TELLI ENDALE SALVESTUSED SIIT:

KÕIK SALVESTUSED JÄÄVAD SULLE KASUTAMISEKS PIIRAMATA AJAKS.

VÄLJAKUTSE MENTORIKS OLI

Raivo Juhanson on 52-aastane ettevõtja, teadlikkuse mentor ja Uue ajastu ettevõtluse koolitaja, kellel on mitmekülgne kogemus erinevates ärivaldkondades, sealhulgas kinnisvara sektoris. Ta on olnud ka meditatsiooni- ja joogaõpetaja ning enesearengu nõustaja. Raivo suurimaks kireks on inimestel aidata avastada oma sisemine potentsiaal ja vägi, et luua endale erakordselt inspireeriv ning rõõmurohke elu. Tema eriline keskendumine ja tähelepanu on suunatud meeste teadlikkuse tõstmisele ning ta on korraldanud mitmeid sündmusi, kursuseid ja koolitusi, kus on osalenud kokku üle 1500 inimese.

KÜLALISESINEJAKS VALLO ARUMÄE

Vallo on rahalise vabaduse ekspert, ettevõtja ja investor, kelle missiooniks on inspireerida inimesi, kes soovivad juhtida ise oma elu ja olla rahaliselt sõltumatud, jagades nendega reaalse elu kogemusi isikliku jõukuse ja vabaduse kasvatamisest.

×