ZOOM otsekohtumine 29. juunil kell 18:00

Millised uskumused ja mustrid takistavad sul  valimast vabadust?
Sa sisemiselt tead väga hästi, et tahad metsikult vaba olla, aga ei julge seda valida.

Me olemegi oma olemuselt metsikult vabad, kas me teadvustame seda endale või mitte. Seda hingetasandil ja kehastudes siia elumängu. Väga sügav sisemine kutse ja tunne juhib meid, et lõpuks läbi astuda oma kõikidest hirmudest kohtumaks eufoorilise vabadusega. Vaba kõikidest kollektiivsetest alateadlikest programmidest ja uskumustest, piirangutest, sõltuvustest, klammerdumisest, toksilistest suhetest.

Meil on soov olla oluline ja aktsepteeritud, omaks võetud, kuuluda kindlasse kohta, olla teistega ühenduses. Enesetunde määratlemine teiste heakskiidu või halvakspanu kaudu. Hirm ilma jääda või hüljatud saada. Pidevalt pingutades, et olla vastuvõetud. Läbi teiste pideva turvatunde otsimine.

Kollektiivselt on meis väga tugevad alateadlikud uskumused ja programmid, et kui valime olla sõltumatud ja metsikult vabad, siis see tähendab eraklikust, isekust, teistest mitte hoolimist, egos ja valus elamist, õnnetu olemist jne. See ei ole TÕDE.

Oled märganud, et võimsad linnud lendavad üksinda, mitte parves. Nagu KOTKAS – tugev, vaba ja sõltumatu. Kotkas ei eelda, et peab kuhugi kuuluma ja olema aktsepteeritud.

Kui valime olla truud ja kuuluda vaid ISEENDALE siis maailm vastab meile samaga.

See on pime usk ja julgus astuda tundmatusse, kus avaneb uks METSIKUSSE VABADUSUSSE valida igas hetkes enda poolt valitud ELU.

ERIPAKKUMINE

WEBINARILE
250
175
  •  
AINULT 10 KOHTA

OSALEMISTASU

WEBINARILE
250
  •  

Raivo Juhanson

Teadvuse treener; sisemise väe ja potentsiaali aktiveerija, teadlikkuse ja inspiratsiooni koolitaja, enesearengu nõustaja, Facebooki leht ELUVÄGI

Küsimused:

56 292 097

info@raivojuhanson.ee