fbpx
Meeste väelaagrid on 1-3 päevased rännakud, mis toimuvad Eesti erinevates väekates paikades, kus äratame üheskoos oma meesenergia ja saame kontakti enda tegeliku olemusega, mis meid meestena ühendab ja loob meist vennad. Sellest tekkiv vägi loob võimsa ühenduse, kus kaob võitlus ja pidev üksteisele ärategemine. Sellest sünnib sügav tänulikkus ja austus kõige ümbritseva suhtes.

Me loome väeringe, loome turvalise ruumi ja ühisvälja, kus kõik oleme võrdsed. Jagame ringis isiklikke sügavamaid kogemusi. Teeme seda ausalt ja avatult. Õpime kohal olema ja üksteist austusega kuulama, sest igas jagatud sõnumis võib olla peidus tervendav vägi.

Laseme helidel ja rütmidel ennast lahti raputada ning vabastame selle, mis meid enam ei teeni. Liigume sisemise kerguse ja rõõmu tasandile, õpime usaldama oma keha tunnetust ning liikumist vabaduse suunas.

Teeme praktikaid, et arendada painduvust ja tasakaalu, ergastada meelt ja end väestada. Mediteerime ja loome nii kehas kui meeles tasakaalu ja harmoonia, saades seeläbi suurepärase enesetunde. 

Meeste väelaagrid on koht, kus saad olla SINA ISE ja seda toetavas ning hoidvas seltskonnas. Meheks kasvamine toimub teiste meestega koos olles.