fbpx

Toimumiskoht:
Saaremaa (täpse asukoha saad registreerumisel)

Toimumisaeg:
7-9. jaanuar 2022 (algab reedel alates 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00)

👉 PRIVAATNE GRUPP – AINULT 10 OSALEJAT!
Kuna detsembris toimunud esimese meeste inspiratsioonilaagri grupp täitus väga kiiresti ja oli tõesti ülivägev, siis uus võimalus on osaleda
7-9. jaanuaril 2022 Saaremaal!
Meie elus on kaks väga olulist sündmust – kui me sünnime siia maailma ja kui me saame teadlikuks, miks me tegelikult oleme siia tulnud. Milline on minu potentsiaal, võimed, anded? Mida ma tegelikult soovin selles elus teha ja kogeda?
Kas oled kogenud ärritust ja segadust, kus puudub arusaam kuidas ning kuhu elus edasi liikuda? Vana enam ei toimi, aga uut ei oska veel valida. Seisame kohapeal ja raske on usaldada, mida tulevik toob. Hirmud juhivad ja ei anna võimalust uut vastu võtta. Teeme tööd, mida tegelikult teha ei soovi, sest elu vajab elamist ja arved maksmist. Isegi siis kui justkui kõik tundub elus hästi olevat, matab rahuolematuse tekk meid sügavalt endasse. Elus puudub kirg, rõõm ja inspiratsioon. Kõik tundub mõttetu.
Me sünnime kõik siia maailma unikaalse andega, teadvustame seda endale või mitte. Kui avastame ja avaneme oma tõelisele potentsiaalile, siis kirgastub meie loomeenergia ja tekib suur soov siia maailma läbi iseenda midagi luua. See tekitab sisemiselt suurt elevust ja paneb väliselt särama. Seda ei saa nimetada enam tööks, see on puhas kirg ja rõõm teha midagi sellist, mis paneb hinge helisema. Kui meil puuduksid hirmud, millist elu valiksime siis elada? Kõik algab otsuset ja valikust.
Selles inspiratsioonilaagris keskendume teadlikult oma isikliku potentsiaali avamisele ja aktiveerimisele. Inspireerime ja toetame üksteist ägedate ideede ja jagamistega. Lubame taaskord unistada nagu lapsepõlves, mis on võimas loomeenergia allikas. Teeme erinevaid praktikaid lõõgastumiseks ja lõdvestumiseks, et aktiveerida intuitsioon, mis on sillaks meie kõrgema teadvusega. Keskendume sellele, mida tegelikult soovime elus kogeda ja päriselt luua. Naudime niisama olemist koos mõnusa söögi, sauna ja meeste juttudega. Puhkame ja lõõgastume.
See inspiratsioonilaager toob Sinuni:
✅ Loomeringi, kus igaüks saab avaneda oma unikaalsusele;
✅ Erinevad praktikad oma potentsiaali avamiseks ja aktiveerimiseks;
✅ Selged juhised ja sammud oma võimete ning annetega kohtumiseks;
✅ Mõnusat loodusmatka, et tulla sisemisse rahusse ning kohalolusse;
✅ Käime koos saunas ja räägime meestejuttu;
✅ Lihtsad ja praktilised tööriistad, et inspireerida iseend igapäevaselt valima elus parimat;
✅ Digivaba nädalavahetus – paastume nutitelefonidest (inspiratsiooni sulgejad)
✅ Inspireerivad üllatused

👉
 TASAKAALUPANUS: 444 eurot (see kuulub ruumi loomise eest, kõikide praktikate, inspireeriva teadlikkuse, sauna, lisaks ka sooja toa, tervisliku ja maitsva taimse kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval)

👉
 REGISTREERIMINE: laagris on seekord kohti ainult 10-le mehele. Kuna kohade arv on piiratud, siis on soovitus registreeruda esimesel võimalusel!
Registreerumisel saad ka täpsed juhised kuhu tulla. Anna palun teada soovist osaleda hiljemalt 3. jaanuariks 2022 e-posti teel: info@raivojuhanson.ee

Küsimused: info@raivojuhanson.ee või telefonile 56 292 097

🍀
 Sündmust loob ja hoiab Raivo Juhanson – Teadliku Elu teejuht, teadlikkuse ja inspiratsiooni koolitaja, enesearengu nõustaja, meditatsiooni- ja joogaõpetaja, Meeste väelaagrite korraldaja, Teadlik Mees grupi looja ja hoidja.
Rohkem infot: www.raivojuhanson.ee ☀️
Days
Hours
Minutes
Seconds