fbpx

Toimumiskoht:
Nautse Mihkli talu, Nautse küla, Muhumaa (https://www.facebook.com/NautseMihkliTalu)

Toimumisaeg:
19-21. märts 2021 (algab reedel alates 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00)

❤️ Oodatud on nii naised kui mehed, nii paarid kui ka üksinda tulijad!

❤️ See retriit muudab Sinu suhet teadlikumaks ja aitab Sul saada teadlikumaks iseendast või oma paarilisest, luua sügavam ja armastavam ühendus ning kogeda hedonistlikku nädalavahetust maagilisel Muhu saarel. Lisaks annab Sulle oskuse märgata kuidas saad luua ja valida kergust enda lähisuhtesse või siis olla teadlikult leebe ja armastav iseendaga ning teistega.

☀️ 🌱 ☀️ Kutsume Sind kevadisel pööripäeval Muhu saarele, mis toetab retriiti oma maagia ja rahuga. Hea võimalus tulla välja igapäeva toimetustest ja äratada oma suhe teadlikusele, lubada lihtsalt olla, luua ühendus iseenda ja partneriga, nautida tippkoka Ingrem Raidjõe armastusega valmistatud taimetoite, sauna ja ühendavaid praktikaid. See retriit toimub kevadisel pööripäeval, kus päev ja öö on võrdsed, ehk nad on sama pikad – 12 tundi. Kutsume Sind ja Sinu paarilist aga ka Sind ja Sinu sisemist meest ja naist looma harmoonilist koostööd ja teadlikkust suhtesse. Aeg on aeg luua oma suhtest tervik, pühendumine harmoonia ja koostöö kergele elu loomisele.
Teadliku suhte kevadretriit pole loodud ainult paaridele vaid ka vallalistele naistele ja meestele, kes julgevad ja soovivad liikuda teadlikusse suhtesse. See on Sulle, kui Sa julged olla uudishimulik ja leida uusi vaatenurki nii endas ja kui sul on püsisuhe, siis samuti enda kaaslases. Oled valmis ennast turvalises ruumis avama, et viia oma suhe partneriga või iseendaga uuele tasemele, et seal avalduks usaldus, hoitus, avatus, ausus, julgus, mõistmine ning lähedus. Võib juhtuda, et sellel rännakul Sa hakkad suhet iseendaga või oma paarisuhet nägema täiesti uues valguses.
 
Sellel retriidil saad kogeda:
❤️ Sügavaid vestlusi ja avastusi iseenda kohta, mis aitavad Sul mõista end sügavam tasandil, leides endas sügavama armastuse ja kontakti endaga.
❤️ Kui osaled kaaslasega retriidil siis sügavaid ja hoitud ning avatud vestlusi partneriga, mis viivad teid uuesti südame ühendusse.
❤️ Erinevaid praktikaid teadliku armastava suhte loomiseks
❤️ Väeringe – kuulamise ja enda tõe väljendamise praktika, mis on tõhusaks tööriistaks igas keskkonnas ja olukorras
❤️ Hommikujoogat – kontakti loomine kehaga leebelt ja armsatavalt.
❤️ Vabastavat ja energiseerivat Tantsurännakut
❤️ Saunarituaali
❤️ Kakaotseremooniat ja taotluste väge, oma elu suunamiseks ja loomiseks
❤️ Puhkuse ja vaikuse hetki iseendaga või kaaslasega.
❤️ Kõike lisaks veel mis selles hetkes aitab luua enamat, sest meie ühine “vaimsete tehnikate, rituaalide ja kogemuste tööriista kast” on täis erinevaid praktikaid ja võimalusi, tuua need nähtavale ja kogemiseks.

Toitume hedonistlikult ja sealjuures tervislikult, liigume ja liigutame ning kuulame oma keha. Istume väeringis ning jagame, et olla avatud, oma sügavaid kogemusi, võtame kerguses vastu sisemised taipamised. Õpime üksteise kuulamist. Käime saunas ja lubame kehal puhastuda ja lõõgastuda. Leiame ka piisavalt aega, et lihtsalt olla ja puhata iseendale südamesse vaadata ja päriselt südamest südamesse rääkida. Lõbutseme, naerame ja tantsime, kuid läheme ka sisemisele rännakule oma alateadvusesse, et mõista iseenda olemust. Õpime nautima ja tähistama ELU. Lubame olla need, kes tegelikult oleme. Maskideta ja rollideta, ehedad ja autentsed. Retriid on alati midagi erakordset ja kordumatut ning alati elumuutvad kogemused – tule avasta nende maagiline mõju.
 
☀️ TASAKAALUPANUS ☀️
1 osaleja 355 Eurot
paaridele 655 Eurot
(see kuulub ruumi loomise eest, kõikide praktikate, tegevuste, sauna, lisaks ka sooja toa ja tervisliku ja armastusega valmistatud taimse kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval)
 
☀️ REGISTREERIMINE ☀️
Retriidil on kohtade arv piiratud, seega registreeru sellele hedonistlikule nädalavahetuse retriidile kiirelt! Oodatud on nii mehed kui naised, nii paarid kui ka üksinda tulijad. Anna teada enda tulekust hiljemalt 15. märtsiks e-posti teel: loveflame@raivojuhanson.ee

Kui oled otsustanud tulla, siis palun registreeri ennast ning tasu ettemaks 155 € inimese kohta
Maagiline Mina OÜ kontole LHV pangas EE687700771003675240.
Selgitusse märgi palun: Teadlik Suhe.
Ettemaks kinnitab Su tulekut ja on tagastamatu (kui Sa mingisugusel põhjusel siiski tulla ei saa saab ettemaks jääda järgmise retriidi ettemaksuks) Ülejäänud summa saad tasuda kohapeal sularahas.

Kui Sa pole valmis, siis ära heida meelt, Sinu juurde tuleb võimalus siis, kui on õige aeg.

🎈🎈
 Küsimused 🎈🎈 
loveflame@raivojuhanson.ee või telefonile 56 292 097
Retriiti loovad ja üheskoos hoiavad LoveFlame teadliku suhte paar Kristel Vokk ja Raivo Juhanson ❤️ ❤️

Luba tulla oma ellu kingitustel, millest Sa hetkel ei tea veel midagi!


Vaata lisaks FB-s LoveFlame:
https://www.facebook.com/loveflame8/

Teadlik Suhe retriidile registreerumise lõpuni jäänud​

Days
Hours
Minutes
Seconds