fbpx

Toimumiskoht:
Kandimaa talu, Varpe, Saaremaa

Toimumisaeg:
23-25. juuli (algab reedel alates 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00)

Kutsun sind väekasse paika Saaremaal, ürgse looduse keskele ja merede vahele. Kandimaa joogatalu ootab suurepärase majutuse, joogasaali, sauna ja basseiniga. Tõeline paradiis keset puhast loodust ja vaikust.

Sageli oleme meestena liigselt keskendunud välistele eesmärkidele, võtnud ülejõu käivaid töökohustusi ja vastutust ning unustanud iseenda.

Raske on leida aega, et lihtsalt olla ja puhata. Elame nagu orav-rattas, millest on vaja teadlikult välja astuda. Kui tunneme end hästi, siis on palju lihtsam elus hakkama saada ja kõigest rõõmu tunda. Oleme need, mida endast seestpoolt välja kiirgame. Muutus algab iseendast.

Aeg on jälle meestena kokku tulla, et üheskoos end väestada ja liikuda elus kergemasse kohta.
Elame muutuste maailmas, see on elu muutumatu osa. Kuidas me suudame nende muutustega elus hakkama saada? Me kõik kogeme ja tajume seda maailma väga erinevalt, aga üks on selge, oleme üheskoos liikumas uude reaalsusesse. Vana enam toimi, uuega ei oska veel hakkama saada.
Selles väelaagris keskendume teadliku meesenergia aktiveerimisele. Liigume kontaktis loodusega ja üksteisega – toetame üksteist vendadena. Saame sügavama kontakti oma sisemise väeka Mehega. Puhastame end vanadest madalsageduslikest energiakogumitest ja laeme uue puhta väega. Praktiseerimine vabastavat hingamist kui eluenergia allikat ja tugevat immuunsuse tõstjat. Lõõgastume ja lõdvestume. Oleme vaikuses ja rahus, kontaktis Iseendaga. Toitume tervislikult ja kuulame oma keha. Teeme joogat ja erinevaid väestavaid praktikaid, mis aitavad keskmesse tulla ning elus tasakaalu leida. Mediteerime kohalolus. Istume ringis ning jagame oma sügavaid kogemusi, lubame sisemistel taipamistel tulla. Õpime üksteise kuulamist. Käime saunas ja meres ujumas. Leiame ka piisavalt aega, et lihtsalt olla ja puhata. Lõbutseme, naerame ja tantsime. Õpime nautima ja tähistama ELU. Lubame olla need, kes tegelikult oleme. Pingutuseta ja kerguses.

 

 

See  väelaager toob sinuni:

  • Meeste väeringi – kuulamise ja väljendamise praktika, mis on tõhusaks tööriistaks igas keskkonnas ja olukorras;
  • Väestavad praktikad meesenergia aktiveerimiseks;
  • Kohalolu ja vaikuse hetk ürgses looduses;
  • Mõnus tantsurännak – lubame kehadel lõdvestuda;
  • Meeste jooga – sisemise väe aktiveerimine;
  • Käime koos saunas ja räägime meestejuttu;
  • Lihtsad ja praktilised tööriistad, et igapäevaselt sisemisse rahusse tulla;
  • Digivaba nädalavahetus – paastume telefonidest

TASAKAALUPANUS: 355 Eurot (see kuulub ruumi loomise eest, kõikide praktikate, sauna, lisaks magamiskoha, tervisliku ja maitsva taimse kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval)

REGISTREERIMINE: 
Väelaagris on kohti seekord 20-le mehele. Kuna kohade arv on piiratud, siis registreeru esimesel võimalusel! Anna teada enda tulekust hiljemalt
15. juuliks e-posti teel: teadlikmees@gmail.com

Kui Sa pole valmis, siis ära heida meelt, sinu juurde tuleb võimalus siis, kui on õige aeg.

Küsimused:
teadlikmees@gmail.com või telefonile 56 292 097
Sündmust loob ja hoiab Raivo Juhanson

Rohkem infot: www.raivojuhanson.ee

VÄELAAGRISSE REGISTREERUMISE LÕPUNI JÄÄNUD

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit