fbpx

Toimumiskoht:
Hatu mõisa retriidi- ja koolituskeskus (www.hatu.ee)

Toimumisaeg:
11-12. september (algab laupäeval alates 11.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00

Kaks meest Raivo Juhanson ja Henry Mang ühendavad oma väed ning loovad erakordse sündmuse, mis annab võimaluse kohtuda enda küpse mehelikkusega.

Enamus tänaste täisealiste meeste meelekindlus, otsustusvõime, sirgeseljalisus ja usaldus on tugevalt kõikuma löödud. Kogu tsivilisatsiooni puudutavad hetkel sügavalt hirmud, teadmatus, kahtlused, stress. Paljud meist mõistavad, vanaviisi enam edasi ei saa. Aga kuidas on uutmoodi, seda ka täpselt ei tea. Teadmatus on ka üks hea lähtekoht, kust edasi minna – anname võimaluse alistumiseks ja alandlikkuseks.

Küps mehelikkus on väärtus, mida ilmestab iseenese kohalolu nii ümbritsevas idüllis kui ka kaoses, südamlikkus, tasakaal ja usaldus teada-oleva ja tundmatu ees.

Sellel sündmusel keskendume küpse meesenergia aktiveerimisele. Liigume kontaktis loodusega ja üksteisega – toetame teineteist vendadena. Saame sügavama kontakti oma sisemise väeka Mehega. Puhastame end vanadest madalsageduslikest energiakogumitest ja laeme uue puhta väega. Lõõgastume ja lõdvestume. Oleme vaikuses ja rahus, kontaktis Iseendaga. Toitume tervislikult ja kuulame oma keha. Teeme erinevaid väestavaid praktikaid, mis aitavad keskmesse tulla ning elus tasakaalu leida. Mediteerime kohalolus ja tõstame sagedust. Istume ringis ning jagame oma sügavaid kogemusi, lubame sisemistel taipamistel tulla. Õpime üksteise kuulamist. Käime saunas puhastumas. Leiame ka piisavalt aega, et lihtsalt olla. Õpime nautima ja tähistama ELU läbi tantsu.. Lubame olla need, kes tegelikult oleme. Pingutuseta ja kerguses.

☀️ See sündmus toob Sinuni:

  • Meeste väeringi – kuulamise ja väljendamise praktika, mis on tõhusaks tööriistaks igas keskkonnas ja olukorras;
  • Väestavad praktikad küpse meesenergia aktiveerimiseks;
  • Kohalolu ja vaikuse hetki;
  • Mõnus tantsurännak – lubame kehadel lõdvestuda;
  • Käime koos saunas ja räägime meestejuttu;
  • Lihtsad ja praktilised tööriistad, et igapäevaselt sisemisse rahusse tulla;
  • Digivaba nädalavahetus – paastume telefonidest
🍀 TASAKAALUPANUS: 277 Eurot (see kuulub ruumi loomise eest, kõikide praktikate, sauna, lisaks ka magamiskoha, tervisliku ja maitsva taimse kõhutäie eest ühel ööl ning kahel päeval)
 
🍀 REGISTREERIMINE:
kohti on seekord 15-le mehele. Kuna kohtade arv on piiratud, siis registreeru esimesel võimalusel!
Anna teada enda tulekust hiljemalt 8. septembriks e-posti teel: info@raivojuhanson.ee
 
Küsimused: info@raivojuhanson.ee või telefonile 56 292 097
 
☀️ Raivo Juhanson – Teadliku Elu teejuht, teadlikkuse ja inspiratsiooni koolitaja, enesearengu nõustaja, meditatsiooni- ja joogaõpetaja, Teadlik Mees grupi looja ja hoidja FB-s, meeste väelaagrite ja SunDance tantsurännakute korraldaja.
Rohkem infot: www.raivojuhanson.ee
☀️ Henry Mang – kundalini jooga ja meditatsiooni õpetaja, tervendaja, graafiline disainer ja Aquarian festivali ellukutsuja ning meeskonna juht. Tema jooga ja tervendamise kirg on aastatega kasvanud sügavaks pühendumiseks. Meditatiivse tervendamise meetod aitab äratada inimeses sisemise tasakaalu ja vaikuse seisundit, tekitab sügava lõdvestuse kogemuse aktiveerides seeläbi inimese enesetervendavad võimed. Henry viib läbi tervendamise seansse nii individuaalselt kui töötubadena gruppidele. Henry elab koos oma perega kõrge sagedusega Hatu Mõisa retriidi- ja koolituskeskuses.

Registreerumise lõpuni jäänud

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Registreerimine on Lõppenud!