fbpx
🍀 NAISTE JA MEESTE VÄELAAGER 2022🍀

Toimumiskoht:
Muhumaa (täpse asukoha saad registreerumisel)

Toimumisaeg:
28-30. jaanuar 2022 (algab reedel alates 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00)

✨ Kuidas saada iseendast teadlikumaks?
✨ Kuidas leida kontakt enda sisemise Naise ja Mehega?
 
Sageli arvame, et elu on meiega ülekohtune, liiga karm. Suhted, õppetunnid ja kogemused elus muutuvad aina keerulisemaks ja puudub oskus ning jõud kõigega hakkama saada. Vana enam ei toimi, aga uut ei oska veel valida. Segadus, kuhu poole elus liikuda ja mida valida.

 
🌼 Aeg on küps, et Naistena ja Meestena kokku saada ja taasluua omavahel armastav ühendus. Luua ruum, et austuses ja avatuses üksteist paremini mõista ning aktespteerida. Saada parem ühendus oma sisemise mehelikkuse ja naiselikkusega läbi peegelduste ning südame kontakti. Soovime luua endas suuremat harmooniat ja tasakaalu, elada keskmes. Saame seda kõike valida juba täna, sest me elame iga päev, meie elus on inimesed iga päev ning nendega koos ka peegeldused, iga päev.
 
❤️❤️ Loome üheskoos turvalise ruumi Naiste ning Meeste vahel. Avame südamekanali, kus on võimalik ausalt väljendada ja ka vastu võtta ning samas tunda turvalisust, et ma olen täiesti piisav just sellisena, kes ma täna olen.
See väelaager on mõeldud Naistele ja Meestele, kes eraldi ja koos kogedes ning ruumi luues soovivad saada paremat kontakti iseenda sees peituva mehelikkuse ja naiselikkusega.
See väelaager on mõeldud neile, kes on valmis aktsepteerima ISEENNAST – seda kõige küpsemas ja ebaküpsemas olekus, julgevad olla avatud ning empaatilised, et saaksime üheskoos sellest õppida ja kasvada.
Sellel sündmusel kohtume naiselikkuse ja mehelikkusega erinevate aspektidega, vaatleme erinevaid tahke iseendas ning vastassugus. Eesmärk on üksteisest paremini mõista, luua omavahel suuremat ühtsusetunnet ja sügavat armastust.
Luues ühtse turvalise ruumi, jagades isiklikke kogemusi ja taipamisi, saame liikuda täiesti uude kohta, kerguse ning enesearmastuse tasandile.
Kõik saab alguse Iseenda vastuvõtmisest ja aktsepteerimisest. Oma sisemise Naise ja Mehe vastuvõtmisest ja aktsepteerimisest. See sündmus on teadlikult loodud tervik ja viib meid iga päevaga aina sügavamale. Ruum on hoitud ja läbi põimitud mõnusate tegevustega, kus Sa kohtud oma küpse naiseliku ja mehelikkuse väega.
 
❤️ Selles väelaagris toome Sinuni ❤️
✨ Naiste ja Meeste väeringi – kuulamise ja väljendamise praktika, mis on tõhusaks tööriistaks igas keskkonnas ja olukorras;
✨ Väestavad praktikad nais- ja meesenergia aktiveerimiseks ja tasakaalustamiseks;
✨ Kohalolu ja vaikuse hetk ürgses looduses;
✨ Puudutuse ja kallistuse kunst;
✨ Käime koos saunas ja lõõgastume;
✨ Vabastav tantsurännak – lubame sisemisel lapsel avaneda;
✨ Lihtsad ja praktilised tööriistad, et igapäevaselt enda ellu harmooniat luua;
✨ Digivaba nädalavahetus – paastume telefonidest
 
❣️TASAKAALUPANUS: 355 Eurot
(see kuulub ruumi loomise ja hoidmise eest, kõikide praktikate, sauna, lisaks ka sooja toa, tervisliku ja maitsva taimse kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval)
 
❣️REGISTREERIMINE:
väelaagris on kohti seekord 10-le naisele ja 10-le mehele. Kuna kohade arv on piiratud, siis registreeru esimesel võimalusel! Anna teada enda tulekust registreerimisega hiljemalt 20. jaanuariks 2022 e-posti teel: info@raivojuhanson.ee

❣️ Kui oled otsustanud tulla, siis palun registreeri ennast ning tasu ettemaks 155€

Maagiline Mina OÜ kontole 
LHV pangas
EE687700771003675240
Selgitusse: Naiste ja Meeste väelaager.

Ettemaks kinnitab Su tulekut ja on tagastamatu kui sa mingisugusel põhjusel siiski tulla ei saa.
Ülejäänud osa 200€ saad tasuda kohapeal sularahas.
Kui Sa pole valmis, siis ära heida meelt, sinu juurde tuleb võimalus siis, kui on õige aeg.
☀️ Küsimused: info@raivojuhanson.ee või telefonile 56 292 097

Sündmust loovad üheskoos ❤️Kristel ja Raivo Juhanson ❤️
Kristel ja Raivo on teadliku suhte paar ja teejuhid, kes on jõudnud läbi sisemise kasvamise ning töö iseendaga ühtsusteadvusesse üksteisega. Jagame oma isiklikke kogemusi kuidas liikuda teadlikumasse suhtesse. Meie missioon on tõsta inimeste teadlikkust ja jagada isiklike kogemuste põhjal, kuidas muuta oma suhteid selliseks, milles on rohkem rõõmu, kergust, avatust, armastust, ühendust ja ühtsust.
Vaata lisaks FB-s LoveFlame:
https://www.facebook.com/loveflame8/
 

Väelaagrisse registreerumise lõpuni jäänud​

Päeva
Tundi
Minutit
sekundit
Registreerimine on Lõppennud!