Webinar Raha loomise vägi

🪙“Ärata endas raha loomise vägi ja astu samm külluslikuma elu suunas.”🪙
Sinu sees on erakordne anne – see on raha loomise VÄGI.
Webinari kestvus: 1h 25min

55,00 

Kategooria:

Kirjeldus

🪙“Ärata endas raha loomise vägi ja astu samm külluslikuma elu suunas.”🪙

Kas sa näed iseendas neid puuduseteadvuse programme? Lootusetus ja masendus, elamine palgapäevast palgapäevani ellujäämise režiimil, ebamugav ja raske arveid tasuda, lubaduste andmine mida keeruline täita, hirm võlgu jääda, häbi ja süütunne, hirm midagi uut ette võtta ja läbikukkuda, kui raha isegi korraks tekib hajub see koheselt ära.
Sa võid teha positiivseid taotlusi ja manifesteerida oma ellu rikkust, aga see ei toimi kuni sinu alateadlikud uskumused juhivad igapäevaset elu. Ainus läbikukkumine elus on see, et lubad oma alateadlikel puuduseprogrammidel ennast juhtida ja sa ei tee midagi, et seda muuta.
Sinu raha loomise väga avaneb kui teed asju teistmoodi kui varem. See on mäng, raha loomise mäng. Mitte sa ei teeni vaid hoopis lood raha läbi iseenda. Sinu raha loomise vägi on kinni seal kus tunned kõige suuremat ebamugavust ja vastupanu. Raha on selle tulemus mida rohkem oled oma hirme lahustanud.

Sinu sees on erakordne anne – see on raha loomise VÄGI.

Koolitaja:

⚜️ Raivo Juhanson – teadlikkuse ja inspiratsioooni koolitaja, sisemise väe ja potentsiaali aktiveerija, enesearengu nõustaja, Facebook grupi Teadlik Mees looja.

Webinari salvestuse link saabub koos tellimuse kinnitusega sisestatud e-mailile.