RAIVO JUHANSON

UUE AJASTU ETTEVÕTLUS
1 -kuuline veebikursus algusega 19.09.2023

Uue ajastu ettevõtlus on murranguline lähenemine ärimaailmale, mis toob kaasa olulisi muutusi traditsioonilistes ettevõtlusmudelites. See lähenemine põhineb uutel väärtustel, teadlikkusel ja jätkusuutlikkusel.

Uue teadlikkuse ettevõtluse raames luuakse keskkond, kus inimesed omavahel tõeliselt usaldavad üksteist ning kogu protsess on läbipaistev ja avatud. Igaüks saab panustada oma parima võimekuse ja andekusega selles valdkonnas või valdkondades, milles nad on võimekad. Üksteist toetatakse ja aidatakse loomulikult ning iseenesestmõistetavalt.

Kõrgema teadlikkusega meeskonnas teadvustatakse, et meil kõigil on omad tugevad ja nõrgad küljed ning nõrgemate külgede tasakaalustamine toimub loomulikult ja mõnikord isegi märkamatult teiste poolt. Eesmärgiks on üheskoos luua uut võimalikkust ja tunda koosloomisest rõõmu.

1-kuuline (algusega 19.09.2023) veebikursus,
kus sa hakkad selgelt nägema uut võimalikkust ettevõtlusest ja iseorganiseeruva organisatsiooni toimimisest.

Sellel kursusel sa saad kaasa täpsed juhised:

Kuidas luua uutmoodi ettevõtlust.

Mida tähendab iseorganiseeruv organisatsioon.

Kuidas läbi näha enda tugevad ja nõrgad küljed.

Kuidas kasutama hakata enda avanevat potentsiaali ja andeid.

Kuidas avada uued uksed, avades end uutele vaadetele, suhetele ja võimalustele.

Kuidas teha ettevõtlust ja luua küllust RÕÕMU pärast.

Kujutle ettevõtet, kus puuduvad ülemused ja alluvad ning kogu süsteem toimib orgaaniliselt ja iseseisvalt, sarnaselt elusorganismile. Selles ettevõttes saad sa olla SINA ISE, täielikult oma unikaalsuses ja potentsiaalis.

See saab alguse inimese kui terviku aktsepteerimisest sellisena nagu ta hetkel on, hinnanguid andmata. Siin ei esine enam vanu võimumänge, egode upitamist ja hierarhia seadmist. Sa ei pea siin tõestama oma väärtust, sest sinu väärtused avanevad siin iseenesest. 

Kõik see saab alguse ISEENDAST, oma alateadlike varjude aktsepteerimisest ning julgusest tunnistada oma pimekohti, ebakindlust ja muud. Just seal, kus asub suurim vastuseis ja vastupanu, peitub sinu sisemine VÄGI.

Kursus algab 19.09.2023

Kokku toimub 4 otsekohtumist ZOOM-is ja 1 päriselu kohtumine. ZOOM-I kohtumised salvestatakse ja on järelvaadatavad järgmisest päevast kui sulle ajaliselt ei sobi otse osaleda. Lisaks privaatne FB-toetusgrupp.

ZOOM otsekohtumised

- toimuvad teisipäeviti kell 18.00 (kokku 4 kohtumist);

Materjalid

Ülesanded, juhendid & videod ja praktikad, mis aitavad liikuda teadlikkusse ettevõtlusesse

Privaatne Facebook ühisgrupp

Järelvaadatavad salvestused

OSALUSTASU

Basic

500 1-kuuline veebikursus
  •  

PREMIUM

1500 sisaldab lisaks (2 x 90 min) personaalset nõustamist 1:1-le.
  •  

Raivo Juhanson 2023. Kõik õigused kaitstud