fbpx

Väljakutse toimub 3.01, 4.01, 6.01, 7.01.2024 Puhkepäev 5.01.

Kohtumise algus kell 12:00
Kestus: 90 minutit
Koht: Zoom ja suletud Facebooki grupp

Sul võib olla palju häid mõtteid ja ideid, mida soovid oma elus muuta, kuid kõhklema jäädes ei astu sa konkreetseid samme nende elluviimiseks. Hirm ebaõnnestumise ees võib sind tagasi hoida ja seetõttu sa valid mitte midagi teha ning püsid mugavustsoonis.

Kas see on sinu jaoks tuttav?

Sa tead, et sul on midagi suurt maailmale pakkuda, aga kõhklused on hoidnud sind esimesi samme tegemast.
Kuid sulle aitab peitu pugemisest!
Hirm, et suur soov jääbki realiseerimata, tõukab sind mugavustsoonist välja ning sa oled valmis oma visiooni nimel järgmisi samme tegema.


Kas tunned end ära?


Oled oodatud 4-päevasele väljakutsele “Mõtetest tegudeni”, kus aitame sul tuua oma ellu vajaliku pöörde, et sa saaksid selgema arusaama oma soovidest ning need kindlate praktiliste sammudega ellu rakendada.

Tee oma elus soovitud pööre, liitudes 4-päevase väljakutsega “Mõtetest tegudeni”, kus

Mõtetest tegudeni väljakutse tulemusel on sul:


Selle väljakutse käigus omandatud teadmised ja kogemused aitavad sul luua SINU JAOKS rahuldustpakkuvA elu.

VÄLJAKUTSE KAVA

Alustame oma teekonda sellega, et sa võtad aega mõtete ja unistuste jaoks. Mis on need suured ideed, mis on sulle elevust tekitanud? Millised unistused on sul südames? 

Esimesel päeval loome selge sihi sinu õnneni ja paneme aluse vankumatule motivatsioonile.

Nüüd on aeg astuda järgmine samm ja teha otsus, mis suunab sind oma visioonide poole. Kas oled valmis võtma vastutuse oma elu eest ja valima teekonna, mis viib sind sinna, kuhu sa tahad päriselt minna? Teisel päeval aitame sul ületada takistavad hirmud, et suudaksid enesekindlalt olulisi otsuseid langetada

Kolmandal päeval on aeg teha julge samm ja asuda tegutsema. Sinu visioonid jäävad vaid mõteteks, kuni sa hakkad neid päriselt ellu viima. Siin aitame sul luua edu loova strateegia ning teeme koos ka esimesed reaalsed sammud soovitud elu suunas.

Viimasel päeval on aeg uskuda iseendasse ja oma võimetesse. Täielik usaldus iseenda suhtes on võti selleks, et jätkata oma teekonda ja ületada takistusi. Siin õpime, kuidas tugevdada oma sisemist kindlust ja usku, et sa suudad oma unistused teoks teha. Jah, sa saad hakkama küll.

Väljakutse toimub kinnises FACEBOOKI grupis. Kõik videod ja sessioonid on järelvaadatavad.

REGISTREERI ENNAST SIIT OSALEMA MÕTETEST TEGUDENI VÄLJAKUTSELE:

MÕTETEST TEGUDENI

hind kehtib kuni 31.12.2023ni
27
  •  
VARAJANE DIIL

MÕTETEST TEGUDENI

hind alates 01.01.2024
33
  •  

VäljakutseTEl osalejate tagasisideD

Mina olen paljust läbi tulnud lausega "Sain eile hakkama, saan ka täna". Nii jäi seljataha alkoholi tarbimine ja 9 aasta pikkune nikotiini tarbimine, muuseas homme saabki aasta sellest, kui nikotiinist päevapealt loobusin.
Romet Kakko
Tänan! Pärast esimest sessiooni "Julgus" ma tundsin end väga hästi. Arvasin et see on kuidagi juhuslik. Pärast tänast "Selguse" sessiooni tunnen ma ennast samuti väga kohal, lihtsalt, võimsalt. Oluline on nüüd seda teerada hoida! Aga see on lihtsam kui on teada mis see õige ja hea olekuline tunne on mille suunas liikuda.
Mihkel Uus
Väljakutses osalemine andis mulle taipamise, et elan suuresti oma elu läbi mugavustsooni. Et tuleb sellest läbi minna, võtta vastutus kogu enda elu ees, hakata nullist pihta, luua elu mida soovin.
Veiko Veinberg
Võtsin endale väljakutseks EI öelda, sest mul on seda väga raske teha. Isegi kui alguses ütlen ei, siis mingi moment muudan selle ümber. Aga tegelikult on see ju endale EI ütlemine kui sa teistele ütled JAA. Minu väljakutse oli öelda oma tööandjale EI, mitte talle koguaeg vastu tulla.
Taavi Sooneste
Võtsin väljakutsega seoses ülesandeks korraldada üks heategevuslik üritus, mida olin koguaeg edasi lükanud. Väljakutsega saigi see ette võetud ja ära tehtud. Kohal oli 25-30 inimest, oli igati lahe ja asjalik sündmus ning läks väga hästi.
Jaanus Jaakma
Mina valisin ebamugavaks väljakutseks emaga suhte klaarimise. Sain taipamise, et ma ei saa muuta teist inimest vaid muutuse saan teha iseenda sees. Seega soovisin ema suhtes avaldada tänulikkust, et lahustada seda, mis mulle ema puhul ei meeldi. Saatsin emale eraldi video, kus selgitasin väljakutset ja rääkisin ära, mille eest olen talle tänulik.
Romet Kakko

VÄLJAKUTSE MENTOR

Raivo Juhanson on 52-aastane ettevõtja, teadlikkuse mentor ja Uue ajastu ettevõtluse koolitaja, kellel on mitmekülgne kogemus erinevates ärivaldkondades, sealhulgas kinnisvara sektoris. Ta on olnud ka meditatsiooni- ja joogaõpetaja ning enesearengu nõustaja.

Raivo suurimaks kireks on inimestel aidata avastada oma sisemine potentsiaal ja vägi, et luua endale erakordselt inspireeriv ning rõõmurohke elu. Tema eriline keskendumine ja tähelepanu on suunatud meeste teadlikkuse tõstmisele ning ta on korraldanud mitmeid sündmusi, kursuseid ja koolitusi, kus on osalenud kokku üle 1500 inimese.

VÄLJAKUTSE MENTOR

Armin nimetab ennast teadliku elu teejuhiks, kelle kireks on imelise ja erakordse elu valemi meisterlikkuseni lihvimine. Oma tegemistes lähtub ta Bruce Lee mõttest: ‘Võta mis on kasulik, jäta ära mis kasutu ja lisa midagi oma.’ Tema eesmärgiks on alati leida kõige tõhusamad ja efektiivsemad viisid soovitud tulemuste saavutamiseks.

Armini missiooniks on tõsta inimeste teadlikkust nende tegelikust väest ja võimekusest.
Ta õpetab inimesi suurelt unistama ning aitab luua selge tee õnneni, avastades elu mõtte ja taastades tasakaalu erinevate eluvaldkondade vahel. See võimaldab inimestel elada imelist ja elurõõmust pakatavat tasakaalustatud elu.

Vajad suuremat julgust ja enesekindlust?
Sul on küsimusi rohkem kui vastuseid?
Siis on see väljakutse just sinu jaoks.

×