RAIVO JUHANSON

EDU VÕTI

Edu Võti on tänulikkus

Edu tähendab saada selleks, kelleks sa tahad saada. Sa saavutad edu selles, mida tõeliselt teha tahad. Kui sa eemaldad oma elust võidud ja kaotused, alles siis saad nautida rahuldustpakkuvat teekonda tõelise eduni. Edu olemus on ülim soov end täiuslikumalt väljendada ja elu kogu hingest nautida.

Miks suurem osa inimesi oma elus edukaks ei saa on hirm ebaõnnestuda. Hirm läbikukkuda ja naeruväärseks jääda. Parem ei tee midagi, siis ei ole võimalik ka ebaõnnestuda. Ebaõnnestumine tähendab tegelikult uut ja paremat võimalust. Sa ei ebaõnnestu kunagi, sa saad kogemuse või uue parema võimaluse.

Sa arvad, et sul ei ole piisavalt andeid ja võimeid tõeliselt edukaks saada. Need anded on sinus alati olnud ja avanevad alati õigel hetkel. Kui valid pühenduda ja läbi astuda hirmudest, mis segavad sul päriselt edukaks saada. See on teekond kus ei ole sihtpunkti vaid  elu loomine ja nautimine praeguses hetkes. Sa naudid edu olevikus, mitte minevikus ega tulevikus.

Edu saab alguse kui valid võistlevalt mõtlemiselt liikuda loovale mõtlemisele. Kui sa lõpetad teistega võrdlemise ja avaned enda unikaalsusele. Sa saad luua seda, mida sa südamest tahad. Kindel usk ja teadmine, et kõik on alati võimalik. Tegutsemine, et kõik soovitu oma ellu luua ja vastu võtta. Sügava ja südamepõhjast tuleva tänulikkusega. Tänulikkus ongi edu võti.

PARIM VALIK MIDA SAAD KOGU MAAILMA JAOKS TEHA ON ELUST VÕTTA KÕIK MIS VÕIMALIK JA ELU NAUTIDA!

Jaga seda postitust

Facebook
LinkedIn

LOE TEISI POSTITUSI

Oled valmis muutma oma elu rõõmurohkeks ja edukaks?