RAIVO JUHANSON

Kogemuskoolitusted gruppidele

Kogemuskoolitused gruppidele

See formaat on spetsiaalselt kujundatud gruppidele, pakkudes osalejatele unikaalset ja interaktiivset õppimiskogemust.

Kogemuskoolituse programm on loodud selleks, et inspireerida, harida ja võimestada meeskondi erinevatest organisatsioonidest.

See koolitus põhineb praktilistel tegevustel, mis julgustab osalejaid õppima läbi kogemuste, edendades samal ajal meeskonnatööd ja isiklikku arengut.

Mida oodata kogemuskoolituselt

Kaasahaaravalt efektiivne lähenemine

Minu pakutav koolitus ületab tavapärase meeskonna arendamise, pakkudes värskendavat kvaliteetaega, mis toob meeskonda uue energia ja koostöö. Rõhutan ausust, ergutades avameelset ja sügavat suhtlust, mis tugevdab meeskonna sidemeid. Minu lähenemine hõlmab kaasahaaravat juhendust läbi innustavate lugude, elava diskussiooni ja praktiliste harjutuste väikestes gruppides, mis tagab iga osaleja kaasatuse ja väärtustamise.

Keskendun tõestatud efektiivsusega tööriistadele, andes oskusi, mida saab otsekohe rakendada, võimaldades meeskondadel saavutada oma täielikku potentsiaali.

EHEDUS
82%
KOGEMUSLIK
96%
PRAKTILISUS
95%
KAASATUS
76%

Kogemuskoolituselt tulles oskad:

Arendab võimekust juhtida oma emotsioone teadlikumalt, vähendades sellega tööalast stressi ja parandades suhteid nii klientide kui ka kolleegidega.

Osalejad saavad teadlikud oma tugevustest ja nõrkustest ning oskavad seada isiklikke arengueesmärke, mis soodustavad nende professionaalset kasvu ja enesetäiendamist.

Suurendab oskust märgata lahendusi probleemide ilmnemisel ja annab julgust tegutseda isegi keerulistes olukordades ja ebakindluse korral.

Strateegiate rakendamisel oskad hoida mõtteselgust ja enesekindlust, eriti kui  otsustusprotsessides on vaja julgust riskide võtmisel.

Võime kohaneda muutustega, säilitades samal ajal tööalase heaolu ja elulise tasakaalu.

Leida oma tööle sügavama tähenduse ja panna inspiratsioon särama.

Osalejad on omandanud paremad suhtlemis- ja kuulamisoskused ning õppinud, kuidas konflikte konstruktiivselt lahendada, mis aitab parandada suhteid kolleegide ja klientidega.

Sügavam arusaam ja hindamine meeskonnakaaslaste rollidest, tugevdades seeläbi meeskonna ühtekuuluvust ja koostööd.

Soovid kutsuda mind kogemuskoolitust läbi viima?