VAIKUSE ILU

Sa tuled vaikusest. Sa lähed tagasi vaikusesse. Vaikus on Sinu kodu. Vaikusest saab kõik alguse, vaikuses kõik lõpeb. Vaikuses sünnib looming. Vaikuses tärkab armastus.

Kas sa märkad vaikuse ilu? Või pidevad sundmõtted ja müra on peas nii suureks läinud, et muutub täiesti väljakannatamatuks ning tekib soov lihtsalt põgeneda? Ükskõik kuhu, peaasi, et lärm vaibuks. Peaasi, et saaks natukenegi rohkem rahu ja vaikust.

Vaikus saab alguse sinust endast. Oled ise vaikuse allikas. Kui oled enda survestamise lõpetanud. Kui oled iseenda süüdistamise, krtiseerimise ja tümitamise lõpetanud. Kui astud korraks maha elu kiirrongilt ja teed sügava sissehingamise ning lubad endal usalduses lõõgastuda. Lõdvestud vaikusesse. Kohalolusse.

Loodus on vaikuse allikas. Siin puuduvad hinnangud, normid ja tulemused. Loodus lihtsalt on ja aktsepteerib Sind sellisena nagu sa oled. Tingimusteta. Annab sulle ruumi hingamiseks ja lihtsalt olemiseks. Oma tunnete ja emotsoonide kogemiseks ning lahustamiseks. Mentaalsest mürast vabanemiseks. Taaskord iseendaga kohtumiseks.

Ma armastan vaikust. Iga päevaga aina rohkem. Vaikus on kohalolu ja kohalolu on sisemine vaikus. Vaikuses sünnib ELU.

VAIKUS ON MAAILMA UUS VALUUTA.
___________________________________________
Vaikuselaager eemal linnakärast, mõnusas looduskaunis ja vaikses asukohas. Et korraks maha astuda elu kiirrongilt, sügavalt hingata ning kuulata vaikuse häält. Erinevad praktikad, meditatsioonid, helirännakud, hingamine, lõõgastumine ja lõdvestumine. Vaikuseretk loodusesse. Toetav taimetoit ja saun. Teerännak.

Kas tunned tõmmet vaikuselaagrisse?
Siis kirjuta mulle info@raivojuhanson.ee ja ma annan sulle teada kui tekib võimalus tulla. Vaikusesse.